Órarend
A csoportos órákon való részvétel előjelentkezéshez kötött, kérjük vegye fel a kapcsolatot az adott edzővel. Köszönjük!
Hétfő
7:30 - 8:30
Crossfit
@Wéber Zsolt
Cross training zóna
8:15 - 9:45
Box
@Brajercsik Attila
Ring-Árnyék Zóna
9:00 - 10:00
Box
@Felcsuti Norbi
Ring
18:00 - 19:00
Box gyerek (10 éves kortól)
@Séra Zoltán
Ring
17:00 - 18:00
Gerinctréning
@Szilágyi Mónika
Aerobic terem
17:00 - 19:00
Kick-box
@Fodor Kata
Tatami-Ketrec
18:00 - 20:00
MMA Striking
@Sényei László
Tatami-Ketrec
19:00 - 20:30
Box
@Séra Zoltán
Ring
19:00 - 20:30
Box
@Brajercsik Attila
Árnyék-Zsák Zóna
19:00 - 20:00
Box
@Felcsúti Norbert
Tatami-Ring
19:15 - 20:45
Zumba
@Neszményi Török Szilvia
Aerobic terem
Kedd
7:00 - 8:00
Új kezdő Crossfit Október 24.-től
@Wéber Zsolt
Cross training zóna
7:00 - 8:30
Kezdő Thai Box
@Gerendásy Gábor
Ring
16:30 - 17:30
Box gyerek
@Brajercsik Attila
Ring
17:30 - 19:00
Box
@Brajercsik Attila
Ring
18:00 - 19:30
Power/ Core Yoga
@Kertész Kata
Aerobic terem
19:00 - 20:30
Box - női
@Séra Zoltán
Tatami
Szerda
7:30 - 8:30
Crossfit
@Wéber Zsolt
Cross training zóna
8:15 - 9:45
Box
@Brajercsik Attila
Ring
9:00 - 10:00
Yin&Yang Yoga
@Kertész Kata
Aerobic terem
9:00 - 10:00
Box
@Felcsuti Norbi
Tatami
17:00 - 18:00
Box gyerek(10 éves kortól)
@Séra Zoltán
Ring
18:00 - 20:00
MMA Striking
@Sényei László
Tatami-ketrec
19:00 - 20:30
Box
@Séra Zoltán
Ring
19:00 - 20:00
Box
@Felcsúti Norbert
Tatami-Ring
19:00 - 20:15
Crossfit kezdő
@Wéber Zsolt
Cross training zóna
Csütörtök
7:00 - 8:00
Új kezdő Crossfit Október 24.-től
@Wéber Zsolt
Cross training zóna
8:00 - 9:00
Új kezdő Crossfit Október 24.-től
@Wéber Zsolt
Cross training zóna
16:30 - 17:30
Box gyerek
@Brajercsik Attila
Ring
17:00 - 19:00
Kick-box
@Fodor Kata
Tatami-Ring
17:00 - 18:00
TRX-hevederes edzés
@Szilágyi Mónika
Aerobic terem
17:30 - 19:00
Box
@Brajercsik Attila
Ring
18:00 - 19:30
Yin&Power Flow Yoga
@Kertész Kata
Aerobic terem
18:30 - 19:30
Cross training
@Bikics Sándor
Cross training zóna
19:00 - 20:30
Női box
@Séra Zoltán
Tatami-ring
Péntek
7:00 - 8:30
Kezdő Thai Box
@Gerendásy Gábor
Ring
7:30 - 8:30
Crossfit
@Wéber Zsolt
Cross training zóna
8:15 - 9:45
Box
@Brajercsik Attila
Ring
9:00 - 10:00
Box
@Felcsuti Norbert
Tatami
18:00 - 20:00
MMA Striking
@Sényei László
Tatami-ketrec
17:00 - 18:45
Crossfit & Yoga
@Kata és Zsolt
Cross training zóna
18:45 - 20:15
Zumba
@Neszményi-Török Szilvia
Aerobic terem
18:00 - 19:15
Crossfit kezdő
@Wéber Zsolt
Cross training zóna
Szombat
10:00 - 11:30
Thai Box Női
@Gerendásy Gábor
Ring