Órarend
Hétfő
7:00 - 9:00
MMA Striking
@Peszlen Ferenc
Tatami
8:15 - 9:45
Box
@Brajercsik Attila
Ring-Árnyék Zóna
9:00 - 10:00
Box (haladó)
@Felcsuti Norbert
Ring-Árnyék Zóna
17:00 - 18:30
Kick-box
@Fodor Kata
Tatami-Ketrec
17:00 - 18:00
Alakformáló
@Kalmár Mátyás
Aerobic terem
18:00 - 20:00
Holland Kick box, kezdő MMA striking
@Peszlen Ferenc
Ring-Árnyék Zóna
18:00 - 19:00
Cardio Köredzés
@Senyviczky Kata
Aerobic terem
19:00 - 20:00
Deep working
@Senyviczky Kata
Aerobic terem
19:00 - 20:30
Cross training
@Áfra Ákos
Cross training zóna
19:00 - 20:30
Box
@Brajercsik Attila
Árnyék-Zsák Zóna
19:00 - 20:30
MUAYTHAI (Thai box)
@Gerendásy Gábor
Ring-Árnyék Zóna
19:00 - 20:30
Box
@Séra Zoltán
Ring
19:45 - 20:45
Beautyrobic
@Pintér Kata
Aerobic terem
Kedd
7:00 - 9:00
MMA Grappling
@Peszlen Ferenc
Tatami
9:00 - 10:00
Erőnléti edzés
@Felcsuti Norbert
Cross training zóna
16:30 - 17:30
Box gyerek
@Brajercsik Attila
Ring
17:00 - 18:00
TRX
@Kalmár Mátyás
Aerobic terem
17:30 - 19:00
Box
@Brajercsik Attila
Ring
18:30 - 19:30
Box
@Felcsuti Norbert
Zsák Zóna-Ring
18:00 - 19:30
Yoga
@Kertész Kata
Aerobic terem
19:30 - 20:50
Yoga
@Kertész Kata
Aerobic terem
18:00 - 20:00
MMA Grappling
@Peszlen Ferenc
Tatami-Ketrec
-
@
-
-
@
-
Szerda
7:00 - 9:00
MMA Striking
@Peszlen Ferenc
Tatami
7:00 - 8:30
Yoga
@Kertész Kata
Aerobic terem
8:15 - 9:45
Box
@Brajercsik Attila
Ring
9:00 - 10:00
Box (haladó)
@Felcsuti Norbert
Ring-Zsák Zóna
18:00 - 20:00
Holland Kick box, kezdő MMA striking
@Peszlen Ferenc
Tatami-Ring
18:30 - 19:30
Deep Working
@Senyviczky Kata
Aerobic terem
19:00 - 20:30
Cross training
@Áfra Ákos
Cross training zóna
19:00 - 20:00
MUAYTHAI (Thai Box)
@Gerendásy Gábor
Ring-Zsák Zóna
19:00 - 20:30
Haladó MMA striking
@Peszlen Ferenc
Tatami-Ketrec
19:00 - 20:30
Box
@Séra Zoltán
Ring
19:30 - 20:30
Zumba
@Neszményi-Török Szilvia
Aerobic terem
Csütörtök
7:00 - 9:00
MMA Grappling
@
Tatami
8:00 - 9:00
Kettlebell
@Senyviczky Kata
Cross Zóna-Tatami
9:00 - 10:00
Erőnléti edzés
@Felcsuti Norbert
Cross training zóna
16:30 - 17:30
Box gyerek
@Brajercsik Attila
Ring
17:00 - 18:30
Kick-box
@Fodor Kata
Tatami-Ring
17:30 - 19:00
Box
@Brajercsik Attila
Ring
18:30 - 19:30
Box
@Felcsuti Norbert
Ring-Árnyék Zóna
18:00 - 20:00
MMA Grappling
@
Tatami ketrec
18:00 - 19:30
Yoga
@Kertész Kata
Aerobic terem
19:30 - 20:50
Yoga
@Kertész Kata
Aerobic terem
20:00 - 21:00
Cross training
@Bikics Sándor
Cross training zóna
Péntek
7:00 - 9:00
MMA Striking
@Peszlen Ferenc
Tatami
8:15 - 9:45
Box
@Brajercsik Attila
Ring
9:00 - 10:00
Box (haladó)
@Felcsuti Norbert
Ring-Zsák Zóna
17:30 - 19:00
Yoga
@Kertész Kata
Aerobic terem
18:00 - 19:30
MUAYTHAI (Thai Box)
@Gerendásy Gábor
Ring-Zsák Zóna
18:00 - 20:00
Holland Kick box, kezdő MMA striking
@Peszlen Ferenc
Tatami-Ketrec
19:00 - 20:30
Cross training
@Áfra Ákos
Cross training zóna
19:00 - 20:00
Zumba
@Neszményi-Török Szilvia
Aerobic terem
Szombat
8:00 - 9:00
Kondi köredzés
@Senyviczky Kata
Konditerem
8:00 - 9:30
Box
@Brajercsik Attila
Ring
8:00 - 10:00
Yoga
@Kertész Kata
Aerobic terem
10:00 - 11:00
Box (kezdő) egyelőre szünetel
@Felcsuti Norbert
Ring-Zsák Zóna
10:30 - 11:30:00 AM
Alakformáló
@Kalmár Mátyás
Aerobic terem